Voorstellingen met CJP-korting

in seizoen 2019-2020


De volgende voorstellingen zijn te bezoeken met CJP korting.

5 oktober 2019 - Johan Derksen presenteert
9 oktober 2019 - Farkas Quintet | Kamermuziek
9 oktober 2019 - ID Theatre Company
10 oktober 2019 - CLASSSH
11 oktober 2019 - Via Berlin, Orkater, Carel Kraayenhof en het Ragazze Quartet
11 oktober 2019 - Nathalie Baartman
13 oktober 2019 - Hippe Gasten
16 oktober 2019 - Chris Hinze
18 oktober 2019 - Lisa Loïs
18 oktober 2019 - Le Banquet Céleste / Damien Guillon
18 oktober 2019 - De Partizanen
19 oktober 2019 - Internationaal Danstheater
19 oktober 2019 - Tg Goed Gezelschap
20 oktober 2019 - Anne Wil Blankers, Kenneth Herdigein en Iwan Walhain
25 oktober 2019 - Orkest van het Oosten
26 oktober 2019 - Micheline Van Hautem i.s.m. Cadenza Twello
27 oktober 2019 - Meneer Monster | NORPA
30 oktober 2019 - Het Nationale Theater
31 oktober 2019 - List, Shaffy & Piaf
1 november 2019 - Theater Sonnevanck en de Nederlandse Reisopera
2 november 2019 - Toneelgroep Oostpool
5 november 2019 - Alma Quartet | Kamermuziek
6 november 2019 - Brugklas de Musical (9+)
6 november 2019 - Maaike Ouboter
7 november 2019 - Scapino Ballet Rotterdam
7 november 2019 - Erik van Muiswinkel
8 november 2019 - A tribute to Creedence Clearwater Revival
8 november 2019 - Utopia
8 november 2019 - Fort Europa
9 november 2019 - Peter Heerschop
9 november 2019 - 155 (eenvijfvijf)
13 november 2019 - The Stones vs The Beatles Battle
13 november 2019 - Pepijn Schoneveld en Kevin Hassing
14 november 2019 - Ghost Stories
15 november 2019 - Hans Croiset, René van 't Hof, e.a. | Theater Rotterdam
15 november 2019 - The Basily Gipsy Band
16 november 2019 - Aïda
16 november 2019 - Matroesjka
17 november 2019 - The Wieners play The Everly Brothers
22 november 2019 - André Manuel
23 november 2019 - 40 Years of Kate Bush
23 november 2019 - Helen Kamperveen, Manoushka Zeegelaar Breeveld, Noah Blindenburg
24 november 2019 - Toneelschap Beumer & Drost
27 november 2019 - De Alex Klaasen Revue
28 november 2019 - Nederlandse Reisopera
29 november 2019 - Dolf Jansen
29 november 2019 - The Puncke's Delight
29 november 2019 - Golden Palace
30 november 2019 - The Life of a Man. Joe Cocker
1 december 2019 - Callas | Onassis | Kennedy
6 december 2019 - GAS Levens en liefdes boven de gasbel
6 december 2019 - De Kift
7 december 2019 - Yora Rienstra
11 december 2019 - Arjan Ederveen en Jack Wouterse
11 december 2019 - Alex Ploeg
14 december 2019 - Orkest van het Oosten
18 december 2019 - Isabelle van Keulen & Aleksandar Madžar | Kamermuziek
18 december 2019 - Esther Groenenberg & band
21 december 2019 - Orkater | Sir Duke
22 december 2019 - Mannenkoor Germania Heeten
27 december 2019 - Heinoos
29 december 2019 - Zwanenmeer
4 januari 2020 - Buurman en Buurman
4 januari 2020 - Buurman en Buurman
5 januari 2020 - Orkest van het Oosten
10 januari 2020 - Huub Stapel
10 januari 2020 - Renee van Bavel
11 januari 2020 - De Verleiders Female
11 januari 2020 - Katinka Polderman
14 januari 2020 - Prijswinnend lied-duo IVC Den Bosch 2019 | Kamermuziek
16 januari 2020 - Javier Guzman
17 januari 2020 - Introdans
17 januari 2020 - Flip Noorman
18 januari 2020 - Karin Bloemen en band
18 januari 2020 - Bodil de la Parra
23 januari 2020 - John Williams presenteert
23 januari 2020 - Ronald Snijders
24 januari 2020 - Hadewych Minis & Het Matangi Quartet
24 januari 2020 - Theatergroep Met de botte zijde
29 januari 2020 - Jon van Eerd
29 januari 2020 - Lucas de Man
31 januari 2020 - Othello
1 februari 2020 - Symphonic Rock Night
5 februari 2020 - Holland Dance Festival presenteert Bow
5 februari 2020 - Micha Wertheim
6 februari 2020 - Her Majesty
6 februari 2020 - Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
7 februari 2020 - Duo Serenissima
8 februari 2020 - OPERA2DAY & New European Ensemble i.s.m. Scapino Ballet Rotterdam
9 februari 2020 - Nick Teunissen
9 februari 2020 - Hendrik Groen - Zolang er leven is
12 februari 2020 - Repelsteeltje en de blinde prinses
14 februari 2020 - Sun Records - Birthplace of Rock 'n Roll
15 februari 2020 - Stef Bos
15 februari 2020 - Martijn Kardol
16 februari 2020 - Orkest van het Oosten i.s.m. Theater Gnaffel
17 februari 2020 - Lucas en Arthur Jussen | Kamermuziek
21 februari 2020 - Maiden uniteD
21 februari 2020 - Toneelgroep Oostpool & Adelheid+Zina
22 februari 2020 - Porgy Franssen, Jacqueline Blom e.a.
22 februari 2020 - Steef de Jong | Groots en Meeslepend
27 februari 2020 - The Rod Stewart Story
28 februari 2020 - Ellen ten Damme
28 februari 2020 - Hotel Modern
29 februari 2020 - Rundfunk
29 februari 2020 - Fuse
3 maart 2020 - Kinky Boots
4 maart 2020 - Kinky Boots
5 maart 2020 - Kinky Boots
5 maart 2020 - Fuad Hassen
6 maart 2020 - Conny Janssen Danst
6 maart 2020 - Laurent Stewart
6 maart 2020 - Jim van der Zee
7 maart 2020 - René Shuman & Angel-Eye
11 maart 2020 - Anna Vinnitskaya | Kamermuziek
12 maart 2020 - The Legends
13 maart 2020 - Toneelgroep Maastricht | Jeroen van Koningsbrugge
13 maart 2020 - Marja’s Tupper Topper Show
14 maart 2020 - Orkest van het Oosten
14 maart 2020 - Louise Korthals
19 maart 2020 - Theatergroep Suburbia
20 maart 2020 - Ton Kas
21 maart 2020 - The Bootleg Sixties
22 maart 2020 - Juf Roos gaat op vakantie (3+)
22 maart 2020 - Vive Aznavour!
22 maart 2020 - Juf Roos gaat op vakantie (3+)
25 maart 2020 - Tis Hier Geen Hotel
25 maart 2020 - Joris Linssen & Caramba
27 maart 2020 - Musicalgroep Colours
27 maart 2020 - Sven Ratzke
28 maart 2020 - Musicalgroep Colours
28 maart 2020 - Ocobar
1 april 2020 - De Warme Winkel
3 april 2020 - Pieter Derks
3 april 2020 - Jens van Daele | Burning Bridges
4 april 2020 - Doornroosje De Musical (4+)
5 april 2020 - Haal het doek maar op
10 april 2020 - Noord Nederlands Toneel e.a.
11 april 2020 - Ruth Jacott
11 april 2020 - Grof Geschud
15 april 2020 - Sara Kroos
16 april 2020 - Martijn Koning
16 april 2020 - Wees Onzichtbaar
17 april 2020 - Theater Terra
17 april 2020 - Stephanie Struijk
21 april 2020 - Busch Trio | Kamermuziek
23 april 2020 - Rowwen Hèze
24 april 2020 - Recirquel Company Budapest
24 april 2020 - Niet Schieten!
25 april 2020 - Tineke Schouten
25 april 2020 - Etty Hillesum - Dat onverwoestbare in mij
30 april 2020 - Jeangu Macrooy
1 mei 2020 - Het Groot Niet Te Vermijden
2 mei 2020 - Wijnand Stomp
2 mei 2020 - Paul Groot, Maartje van de Wetering, Jeremy Baker, e.a.
7 mei 2020 - Roué Verveer
7 mei 2020 - René van 't Hof, Servaes Nelissen e.a.
14 mei 2020 - Jakop Ahlbom Company
16 mei 2020 - Legendary Albums Live presenteert
16 mei 2020 - Kees van Amstel
22 mei 2020 - Introdans
22 mei 2020 - La Rêveuse / Florence Bolton & Benjamin Perrot
23 mei 2020 - Daniël Lohues
27 mei 2020 - Checkpoint Theater (8+)