voorstellingen met CJP-korting

in seizoen 2018-2019


De volgende voorstellingen zijn te bezoeken met CJP korting.

3-okt-18 Paulien Cornelisse
4-okt-18 Simon & Garfunkel Acoustic
5-okt-18 L'Arpeggiata | Oude Muziek
8-okt-18 Klenke Quartett & Harald Schoneweg | Kamermuziek
11-okt-18 Melk & Dadels
12-okt-18 Paul de Leeuw
12-okt-18 Maartje & Kine
13-okt-18 Supertrap
13-okt-18 Leonie Meijer
18-okt-18 Erik van Muiswinkel
18-okt-18 Iris Hond
19-okt-18 Judas, naar het boek van Astrid Holleeder
19-okt-18 DE FRANSSE EIJKEL speelt
20-okt-18 Judas, naar het boek van Astrid Holleeder
25-okt-18 Lebbis
25-okt-18 Paulus Schäfer en Joost Zoeteman
26-okt-18 Introdans
26-okt-18 Gli Angeli Genève | Oude Muziek
27-okt-18 Efteling Presenteert:
27-okt-18 Efteling presenteert:
1-nov-18 Noord Nederlands Toneel
1-nov-18 Rob Scheepers
2-nov-18 Esther Groenenberg
3-nov-18 De Alex Klaasen Revue: Showponies
7-nov-18 Sara Kroos
7-nov-18 Tangarine
15-nov-18 De Parelvissers
16-nov-18 Bureau Sport in het theater
16-nov-18 Johan Goossens
17-nov-18 Orkest van het Oosten
17-nov-18 Def Americans
21-nov-18 Von Eckardstein/Hölscher/v.d. Zwart | Kamermuziek
21-nov-18 Martijn Kardol
22-nov-18 Pierre Bokma, Kees Prins en Randy Fokke
24-nov-18 mugmetdegoudentand
24-nov-18 Gerlof Meijer
27-nov-18 EVITA de musical
28-nov-18 EVITA de musical
29-nov-18 EVITA de musical
29-nov-18 Antoinette Jelgersma, Marien Jongewaard e.a.
30-nov-18 Dolf Jansen
30-nov-18 Ars Antiqua Austria | Oude Muziek
2-dec-18 King Lear
7-dec-18 orkest de ereprijs
8-dec-18 René Froger
8-dec-18 Steven Brunswijk
13-dec-18 Matroesjka
14-dec-18 Jack Wouterse
15-dec-18 Peter Beets meets Stochelo Rosenberg
18-dec-18 Pavel Kolesnikov | Kamermuziek
19-dec-18 Late Lente
19-dec-18 De Grote Harry Bannink Podcast On Tour
20-dec-18 Stefano Keizers
22-dec-18 Jakop Ahlbom
22-dec-18 Anne-Marie Jung
4-jan-19 Orkest van het Oosten
10-jan-19 Ton Kas
10-jan-19 Leoni Jansen & Govert Schilling
11-jan-19 Barokopera Amsterdam
12-jan-19 Jon van Eerd
12-jan-19 Yora Rienstra
13-jan-19 Jon van Eerd
17-jan-19 LUKIĆ
18-jan-19 Van der Laan & Woe
18-jan-19 Hotel Modern & Arthur Sauer
23-jan-19 Schuld (12+)
24-jan-19 Hamlet, de familievøørstelling (8+)
25-jan-19 Brigitte Kaandorp
25-jan-19 Pieter-Jan Belder & Siebe Henstra | Oude Muziek
28-jan-19 Brodsky Quartet | Kamermuziek
29-jan-19 Anneke van Giersbergen
31-jan-19 Op Hoop van Zegen, de musical
2-feb-19 OPERA2DAY & Nederlandse Bachvereniging
7-feb-19 Heisenberg
7-feb-19 Ocobar
8-feb-19 Dutch Eagles
8-feb-19 Murth Mossel
9-feb-19 Freek de Jonge
13-feb-19 De Indië Monologen
13-feb-19 Eva Crutzen
15-feb-19 Theatergroep Kwatta & Oorkaan
16-feb-19 Arie & Silvester
16-feb-19 Jens van Daele's Burning Bridges
19-feb-19 Maarten Koningsberger & The Atlantic Trio | Kamermuziek
20-feb-19 Pieter Derks
22-feb-19 Danny Vera
22-feb-19 Profeti della Quinta | Oude Muziek
23-feb-19 Backbone
23-feb-19 Romy Monteiro & Band
23-feb-19 Cesar Zuiderwijk
28-feb-19 Het Nationale Theater i.s.m. Toneelgroep Oostpool
28-feb-19 Vrijdag & Sandifort
1-mrt-19 Jeroen van der Boom
1-mrt-19 Rayen Panday
6-mrt-19 Tania Kross
7-mrt-19 Tim Fransen
8-mrt-19 Mr. Gerard Spong
9-mrt-19 Nasrdin Dchar
11-mrt-19 Van Baerle Trio | Kamermuziek
13-mrt-19 Urban Myth
14-mrt-19 Claudia de Breij
15-mrt-19 Claudia de Breij
16-mrt-19 Conny Janssen Danst
20-mrt-19 Marvellous
20-mrt-19 Emma wil leven
21-mrt-19 Turks Fruit
22-mrt-19 Azéma & Kammen | Oude Muziek
23-mrt-19 Yentl en de Boer
24-mrt-19 Barbier van Sevilla
26-mrt-19 Oxalys & Aleksandar Madžar | Kamermuziek
27-mrt-19 Naar Casablanca
28-mrt-19 John Denver 'The Tribute'
29-mrt-19 Orkater / Geert Lageveen en Leopold Witte
30-mrt-19 Frank Boeijen
31-mrt-19 Theater Sonnevanck / Silbersee
4-apr-19 Ish Dance Collective
4-apr-19 Jan Beuving & Patrick Nederkoorn
5-apr-19 Nod Stewart & The Faces ft. John Buijsman
6-apr-19 Kim van Zeben e.a.
6-apr-19 Huub Stapel, Johanna ter Steege e.a.
11-apr-19 YAMATO
12-apr-19 DE VERLEIDERS
12-apr-19 Frank Blueka
13-apr-19 Het HUIS van ASPORAAT (Jandino)
13-apr-19 No Refugee Rockmusical
17-apr-19 Theatergroep Suburbia
18-apr-19 Lenette van Dongen
18-apr-19 O'Dreams
19-apr-19 Theater Terra
20-apr-19 Rob Mostert Hammond Group
25-apr-19 Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti
25-apr-19 Anne & Lisa
26-apr-19 Abafazi
3-mei-19 Theater Gnaffel
4-mei-19 Het Nationale Theater
8-mei-19 Thomas Acda
9-mei-19 Het Groot Niet Te Vermijden
10-mei-19 Doulce Mémoire | Oude Muziek
10-mei-19 Emilio Guzman
11-mei-19 Harrie Jekkers en Klein Orkest
16-mei-19 Kom hier dat ik u kus
17-mei-19 Jan Rotband
18-mei-19 Thijs Kemperink
19-mei-19 The Bridges of Madison County
24-mei-19 Jeroen van Veen
25-mei-19 Legendary Albums Live Presenteert:
25-mei-19 Margriet Bolding
1-jun-19 Woodstock: One Night of Peace and Music