Mathilde, de laatste show! is al weer de 15e eindvoorstelling van Musical & Theaterschool La TalenTia uit Deventer.
Op 22 juni 2024 staat een groep van 57 talenten, in de leeftijdscategorie van 8 tot en met 20 jaar, voor het 14e jaar op rij in de grote zaal van de prachtige Deventer Schouwburg.
In de jeugdmusical 'Mathilde, de laatste show!' worden de verhaallijnen van de bekende films en musicals van Matilda en The Greatest Showman door elkaar gehusseld en verwerkt tot een vrolijke en humoristische musical vol zang, dans, drama en improvisatie.
Musical & Theaterschool La TalenTia bestaat in 2024 inmiddels 15 jaar. Onder het motto “Lekker Los, Lekker Anders” zijn zij in 2009 van start gegaan met een geheel eigentijdse jeugdmusical & theaterschool in Deventer, gericht op de jeugd in de leeftijd van (bijna) 8 tot 20 jaar.
Website: La TalenTia
= € 15,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
za 22 juni 2024 Grote zaal
19:00 - 22:00 uur
Op humoristische wijze nemen de spelers van deze gloednieuwe Nederlandse cabaretmusical je mee in de (on)zekerheiden van de toekomst van de planeet.
Meer info »
Tijdens deze laatste Show Out shinen de dansers en docenten van Create Dance voor de laatste keer samen op het podium in CREATE, THE LAST DANCE.
Meer info »