musical amateur

La TalenTia

Robelle Hood


za 17 juni 2023   Grote zaal

19:00 - 21:30 uur

Bestel snel


14e jaar Musical & Theaterschool La TalenTia

Robelle Hood is al weer de 13e eindvoorstelling van Musical & Theaterschool La TalenTia uit Deventer. Op 17 juni 2023 staat een groep van 54 talenten, in de leeftijdscategorie van 8 tot en met 20 jaar, voor het 12e jaar op rij in de grote zaal van onze schouwburg.

In de jeugdmusical 'Robelle Hood' worden de verhaallijnen van de bekende tekenfilms en musicals Belle en het Beest en Robin Hood door elkaar gehusseld en verwerkt tot een vrolijke en humoristische musical vol zang, dans, drama en improvisatie.

Musical & Theaterschool La TalenTia bestaat in 2023 inmiddels 14 jaar. Onder het motto “Lekker Los, Lekker Anders” zijn zij in 2009 van start gegaan met een geheel eigentijdse jeugdmusical & theaterschool in Deventer, gericht op de jeugd in de leeftijd van (bijna) 8 tot 20 jaar.

Website: La TalenTia

Ook interessant voor jou: