Het verhaal, de hits en de vete van de 2 grootste bands ooit - The Stones vs The Beatles!
Je was in de jaren 60 fan van de rebelse Rolling Stones uit Londen óf van ogenschijnlijk keurige Beatles uit Liverpool. Ondanks dat beide bands lange tijd een goede verstandhouding hadden, probeerden ze elkaar op muzikaal gebied te overtreffen, waardoor het beste in hen naar boven kwam. In The Stones vs The Beatles Battle komt deze ‘concurrentiestrijd’ aan bod, maar de beste songs van deze iconen uit de popmuziek voeren natuurlijk de boventoon. De muziekvete die in de jaren 60 alle muziekliefhebbers tot op het bot verdeelde, wordt opnieuw gevoerd in het theater: koop jij je kaart voor het Stones, Beatles of het neutrale vak?
De cast bestaat o.a. uit meestergitarist Harry Sacksioni, die al verschillende prachtige gitaarbewerkingen maakte van Beatles nummers in zijn theaterprogramma over George Harrison, While my Guitar Gently Weeps.
Naast hem staan Manny Angeletti (Manny McCartney), internationaal Paul Mc Cartney’s bekendste vertolker en castlid van de West End productie Let it Be, Edward Reekers, Maarten Peeters, Hubert Heeringa, Maarten Molema én Syb -Mick- van der Ploeg.
In Nederland ging het dak eraf tijdens de tour, komt dat zien!
Website: MBN Producties
+
+
= € 32,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
za 4 november 2023 Grote zaal
20:00 uur
Daniël Lohues brengt nieuwe songs, lievelingsnummers uit de succesvolle Allennig-serie en andere prachtige platen. Hij begeleidt zichzelf op de vleugel, op de gitaar, op een banjo of een mandoline.
Meer info »
Herman tourt al sinds 1965 de wereld rond en brengt nu een selectie uit zijn repertoire. Splinternieuw werk en uit de nog niet verschenen bundel ‘Geen idee’. Tevens gaat hij in op enkele verzoekjes.
Meer info »