Het ultieme relatiedrama met Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg en Claire Bender
Het ultieme relatiedrama! Zo wordt Edward Albee’s toneelklassieker Wie is er bang voor Virginia Woolf? steevast genoemd.
Twee koppels beleven een met drank doordrenkte nacht vol vlijmscherpe dialogen, gevaarlijke spelletjes en verbale slachtpartijen. Gespeeld door Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg en Claire Bender, die als geen ander in staat zijn de vileine humor met het zwartgallige drama te combineren. In dit meesterwerk drijven zij elkaar tot het uiterste.
Tekst: Edward Albee
Regie: Hanneke Braam
Met: Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg en Claire Bender
+
+
= € 29,50
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
wo 28 februari 2024 Grote zaal
20:00 uur
Deze gloednieuwe vriendinnencomedy, met Tanja Jess, Rian Gerritsen en Sandra Mattie, neemt je mee op een avontuurlijke reis vol emoties en onthullingen. Een echte ladiesnight!
Meer info »
De schrijver van Hendrik Groen weet, dit keer door de ogen van Emma, wederom op komische wijze onze maatschappij onder een vergrootglas te leggen. Hilariteit in de volkstuin!
Meer info »