Studentenkorting

in seizoen 2017-2018


Voorstelling met 50% Studentenkorting:

10-10-2017 - 20:00 - Céleste Zewald & Matangi Kwartet | Kamermuziek
12-10-2017 - 20:00 - RAGÚS
12-10-2017 - 20:30 - Jetty Mathurin
13-10-2017 - 20:00 - 3Koteboebo
13-10-2017 - 20:30 - Ronald Snijders
14-10-2017 - 20:00 - Liesbeth List, de musical
14-10-2017 - 20:30 - Jan Ottink Band
17-10-2017 - 20:00 - Sanne Wallis de Vries
18-10-2017 - 20:00 - Nick & Simon
19-10-2017 - 20:00 - Abdelkader Benali en Lavinia Meijer
21-10-2017 - 19:00 - Toneelgroep Oostpool
21-10-2017 - 20:30 - Funda Müjde
22-10-2017 - 15:15 - Orkest van het Oosten
25-10-2017 - 20:30 - Chip Taylor
28-10-2017 - 20:00 - Rob de Nijs
28-10-2017 - 20:30 - De Man Is Lam | met Lucas de Man
29-10-2017 - 15:30 - Introdans
02-11-2017 - 20:00 - Lucky TV Live!
02-11-2017 - 20:30 - De Partizanen
03-11-2017 - 20:00 - Succescollege door David de Kock van 365 Dagen Succesvol
08-11-2017 - 20:00 - Busch Trio | Kamermuziek
09-11-2017 - 20:00 - Javier Guzman
09-11-2017 - 20:30 - Sanne Vogel, Muayad Hilamia en Amir Namou
10-11-2017 - 16:00 - Checkpoint (8+)
10-11-2017 - 19:30 - Checkpoint (8+)
10-11-2017 - 20:30 - Jan Rot
11-11-2017 - 20:00 - Terror
12-11-2017 - 15:30 - In bed met Dietrich en Piaf
15-11-2017 - 20:00 - Het verzamelde werk van William Shakespeare (ingekort)
17-11-2017 - 20:00 - Nicole Beutler | NBprojects
18-11-2017 - 20:00 - Daniël Arends
22-11-2017 - 20:30 - Rockacademie
24-11-2017 - 20:00 - Dolf Jansen & Louise Korthals
24-11-2017 - 20:30 - Noord Nederlands Toneel
26-11-2017 - 15:00 - La Traviata
30-11-2017 - 20:00 - Peter Koelewijn
30-11-2017 - 20:30 - BonteHond
01-12-2017 - 20:00 - Pieter Derks
01-12-2017 - 20:30 - Gouwe Pinda's
02-12-2017 - 20:00 - Blaudzun
02-12-2017 - 20:30 - André Manuel
07-12-2017 - 20:00 - DE VERLEIDERS: Stem Kwijt
07-12-2017 - 20:30 - De Blackout van '77
08-12-2017 - 20:30 - Ouds & Nieuws Show 2017
09-12-2017 - 20:00 - Percossa
13-12-2017 - 20:00 - Ensemble met Lavinia Meijer | Kamermuziek
14-12-2017 - 20:00 - Ellen ten Damme
14-12-2017 - 20:30 - Toneelgroep Oostpool en Het Nationale Theater
15-12-2017 - 20:30 - Johan Fretz
16-12-2017 - 20:00 - Stanley Burleson, Freek Bartels & band
16-12-2017 - 20:30 - Gerlof Meijer
20-12-2017 - 20:00 - Veldhuis & Kemper
21-12-2017 - 20:30 - Kees van Amstel
27-12-2017 - 16:00 - Peppa Pig
10-01-2018 - 15:30 - Thérèse Steinmetz & Philippe Élan
13-01-2018 - 20:30 - Theatergroep Suburbia met Stefan Rokebrand
14-01-2018 - 13:30 - Tina, de Musical (8+)
14-01-2018 - 17:00 - Tina, de Musical (8+)
16-01-2018 - 20:00 - Quatuor Danel | Kamermuziek
18-01-2018 - 20:30 - RUNDFUNK
24-01-2018 - 20:30 - Golden Palace
25-01-2018 - 19:30 - Shock (12+) - Naar de bestseller van Mel Wallis de Vries
25-01-2018 - 20:30 - Henry van Loon
26-01-2018 - 19:30 - Hamlet
26-01-2018 - 20:30 - Servaes Nelissen & Ilse Warringa
31-01-2018 - 20:30 - Joris Linssen & Caramba
01-02-2018 - 20:00 - Wëreldbänd
01-02-2018 - 20:30 - Fuad Hassen
07-02-2018 - 20:00 - The Magic of Jeans
07-02-2018 - 20:30 - Theater Rotterdam & Toneelschuur Producties
08-02-2018 - 20:00 - DDF Crew
08-02-2018 - 20:30 - Oeloek
10-02-2018 - 20:00 - Van der Laan & Woe
10-02-2018 - 20:30 - Jens van Daele's Burning Bridges
11-02-2018 - 15:30 - You're The Top
14-02-2018 - 20:00 - Ronald Brautigam | Kamermuziek
14-02-2018 - 20:30 - Magda Mendes, Erminia Fernández Córdoba e.a.
17-02-2018 - 20:30 - Ntjam Rosie
18-02-2018 - 16:00 - Ma - naar het boek van Hugo Borst
23-02-2018 - 19:30 - Theatergroep Kwatta & Het Nationaal Jeugd Orkest
23-02-2018 - 20:30 - Henk Schiffmacher
24-02-2018 - 20:00 - Karin Bloemen & band
24-02-2018 - 20:30 - Nick Teunissen & Combo
25-02-2018 - 15:00 - The Brothers Timisela
25-02-2018 - 15:30 - Orkater i.s.m. het Bijlmer Parktheater
03-03-2018 - 20:00 - Die Zauberflöte
07-03-2018 - 20:00 - Jakop Ahlbom
08-03-2018 - 20:00 - Jon van Eerd e.a.
08-03-2018 - 20:30 - Benjamin van der Velden
09-03-2018 - 20:00 - The Kik
10-03-2018 - 20:30 - Twente Plat
14-03-2018 - 20:00 - Lenneke Ruiten & Thom Janssen | Kamermuziek
14-03-2018 - 20:30 - Dorine Wiersma
15-03-2018 - 20:00 - WIJN een thrillerkomedie
15-03-2018 - 20:30 - Joep Pelt
17-03-2018 - 20:00 - NUHR
21-03-2018 - 15:30 - Yvonne Keuls m.m.v. Pax Gritter
22-03-2018 - 20:00 - Maaike Ouboter
22-03-2018 - 20:30 - Theatergroep Aluin
23-03-2018 - 20:00 - My Fair Lady
24-03-2018 - 20:00 - My Fair Lady
24-03-2018 - 20:30 - Pepijn Schoneveld
25-03-2018 - 14:30 - My Fair Lady
29-03-2018 - 20:00 - Ali B
29-03-2018 - 20:30 - Sven Ratzke
30-03-2018 - 20:00 - Platonov
30-03-2018 - 20:30 - Matroesjka
31-03-2018 - 20:00 - Johan Derksen & Friends
05-04-2018 - 20:00 - Cabarestafette
06-04-2018 - 20:00 - African Mamas en Leoni Jansen
10-04-2018 - 20:00 - Was Getekend, Annie M.G. Schmidt
11-04-2018 - 20:00 - Was Getekend, Annie M.G. Schmidt
13-04-2018 - 20:00 - Harrie Jekkers en Klein Orkest
13-04-2018 - 20:30 - Fuse
14-04-2018 - 20:00 - Stedelijk Orkest Lebuïnus
14-04-2018 - 20:30 - Mathilde Santing
18-04-2018 - 20:30 - Hotel Modern
19-04-2018 - 20:00 - Symphonic Rock Night
20-04-2018 - 20:00 - Richard Groenendijk
21-04-2018 - 20:00 - Shirma Rouse
25-04-2018 - 20:00 - Severin von Eckhardstein and Friends | Kamermuziek
26-04-2018 - 20:00 - Roué Verveer
26-04-2018 - 20:30 - Ernest Beuving, Marlies Claasen e.a.
28-04-2018 - 20:00 - Bäcker & Grinder - Koopavond
28-04-2018 - 20:30 - DeltaDua
02-05-2018 - 20:00 - Tineke Schouten
03-05-2018 - 20:00 - Marc-Marie Huijbregts
06-05-2018 - 15:00 - Politie BigBand Oost-Nederland
06-05-2018 - 15:30 - GRIMM, een spectaculaire reis door een sprookjeswereld (8+)
11-05-2018 - 20:00 - Noord Nederlands Toneel, Club Guy & Roni en Asko | Skönberg
11-05-2018 - 20:30 - O'DREAMS
12-05-2018 - 20:00 - De Vakidioten
16-05-2018 - 20:00 - Bella Italia
16-05-2018 - 20:30 - Beneatha's place
17-05-2018 - 20:00 - Het Gelders Orkest i.s.m. Orkest van het Oosten
17-05-2018 - 20:30 - Bert Gabriëls
18-05-2018 - 20:00 - FLORAFRITS
24-05-2018 - 20:00 - Introdans
24-05-2018 - 20:30 - Le Roux & D'Anjou
25-05-2018 - 20:00 - Dire Straits' Brothers in Arms - Legendary Albums Live
26-05-2018 - 20:00 - Vele hemels boven de zevende (Griet op den Beecke)
31-05-2018 - 20:00 - Daniël Lohues
31-05-2018 - 20:30 - Natalie Baartman
02-06-2018 - 15:30 - Hans & Grietje de Musical (4+)
03-06-2018 - 15:30 - The Full Monty