Studentenkorting

in seizoen 2018-2019


Indien je in het bezit bent van een MBO of HBO studentenpas, heb je voor geselecteerde voorstellingen 50% Studentenkorting.

 

Spelregels: Korting is exclusief boekingskosten, niet mogelijk i.c.m. andere kortingen en wordt niet met terugwerkende kracht verleend. Geldig voor één persoon. Reserveren is niet mogelijk. Deze korting is alleen te verkrijgen vanaf een uur voor aanvang en op vertoon van een geldige studentenpas.

 

3-okt-18 Paulien Cornelisse
4-okt-18 Simon & Garfunkel Acoustic
11-okt-18 Melk & Dadels
12-okt-18 Paul de Leeuw
12-okt-18 Maartje & Kine
13-okt-18 Supertrap
13-okt-18 Leonie Meijer
18-okt-18 Erik van Muiswinkel
18-okt-18 Iris Hond
19-okt-18 Judas, naar het boek van Astrid Holleeder
19-okt-18 DE FRANSSE EIJKEL speelt
20-okt-18 Judas, naar het boek van Astrid Holleeder
25-okt-18 Lebbis
25-okt-18 Paulus Schäfer en Joost Zoeteman
26-okt-18 Introdans
27-okt-18 Efteling Presenteert:
27-okt-18 Efteling presenteert:
1-nov-18 Noord Nederlands Toneel
1-nov-18 Rob Scheepers
2-nov-18 Esther Groenenberg
3-nov-18 De Alex Klaasen Revue: Showponies
7-nov-18 Sara Kroos
7-nov-18 Tangarine
15-nov-18 De Parelvissers
16-nov-18 Bureau Sport in het theater
16-nov-18 Johan Goossens
17-nov-18 Def Americans
21-nov-18 Martijn Kardol
22-nov-18 Pierre Bokma, Kees Prins en Randy Fokke
24-nov-18 mugmetdegoudentand
24-nov-18 Gerlof Meijer
27-nov-18 EVITA de musical
28-nov-18 EVITA de musical
29-nov-18 EVITA de musical
29-nov-18 Antoinette Jelgersma, Marien Jongewaard e.a.
30-nov-18 Dolf Jansen
2-dec-18 King Lear
7-dec-18 orkest de ereprijs
8-dec-18 René Froger
8-dec-18 Steven Brunswijk
13-dec-18 Matroesjka
14-dec-18 Jack Wouterse
15-dec-18 Peter Beets meets Stochelo Rosenberg
19-dec-18 Late Lente
19-dec-18 De Grote Harry Bannink Podcast On Tour
20-dec-18 Stefano Keizers
22-dec-18 Jakop Ahlbom
22-dec-18 Anne-Marie Jung
10-jan-19 Ton Kas
10-jan-19 Leoni Jansen & Govert Schilling
11-jan-19 Barokopera Amsterdam
12-jan-19 Jon van Eerd
12-jan-19 Yora Rienstra
13-jan-19 Jon van Eerd
17-jan-19 LUKIĆ
18-jan-19 Van der Laan & Woe
18-jan-19 Hotel Modern & Arthur Sauer
23-jan-19 Schuld (12+)
24-jan-19 Hamlet, de familievøørstelling (8+)
25-jan-19 Brigitte Kaandorp
29-jan-19 Anneke van Giersbergen
31-jan-19 Op Hoop van Zegen, de musical
2-feb-19 OPERA2DAY & Nederlandse Bachvereniging
7-feb-19 Heisenberg
7-feb-19 Ocobar
8-feb-19 Dutch Eagles
8-feb-19 Murth Mossel
9-feb-19 Freek de Jonge
13-feb-19 De Indië Monologen
13-feb-19 Eva Crutzen
15-feb-19 Theatergroep Kwatta & Oorkaan
16-feb-19 Arie & Silvester
16-feb-19 Jens van Daele's Burning Bridges
20-feb-19 Pieter Derks
22-feb-19 Danny Vera
23-feb-19 Backbone
23-feb-19 Romy Monteiro & Band
23-feb-19 Cesar Zuiderwijk
28-feb-19 Het Nationale Theater i.s.m. Toneelgroep Oostpool
28-feb-19 Vrijdag & Sandifort
1-mrt-19 Jeroen van der Boom
1-mrt-19 Rayen Panday
6-mrt-19 Tania Kross
7-mrt-19 Tim Fransen
8-mrt-19 Mr. Gerard Spong
9-mrt-19 Nasrdin Dchar
13-mrt-19 Urban Myth
14-mrt-19 Claudia de Breij
15-mrt-19 Claudia de Breij
16-mrt-19 Conny Janssen Danst
20-mrt-19 Marvellous
20-mrt-19 Emma wil leven
23-mrt-19 Yentl en de Boer
24-mrt-19 Barbier van Sevilla
27-mrt-19 Naar Casablanca
28-mrt-19 John Denver 'The Tribute'
29-mrt-19 Orkater / Geert Lageveen en Leopold Witte
30-mrt-19 Frank Boeijen
31-mrt-19 Theater Sonnevanck / Silbersee
4-apr-19 Ish Dance Collective
4-apr-19 Jan Beuving & Patrick Nederkoorn
5-apr-19 Nod Stewart & The Faces ft. John Buijsman
6-apr-19 Kim van Zeben e.a.
6-apr-19 Huub Stapel, Johanna ter Steege e.a.
11-apr-19 YAMATO
12-apr-19 DE VERLEIDERS
12-apr-19 Frank Blueka
13-apr-19 Het HUIS van ASPORAAT (Jandino)
13-apr-19 No Refugee Rockmusical
17-apr-19 Theatergroep Suburbia
18-apr-19 Lenette van Dongen
18-apr-19 O'Dreams
19-apr-19 Theater Terra
20-apr-19 Rob Mostert Hammond Group
25-apr-19 Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti
25-apr-19 Anne & Lisa
26-apr-19 Abafazi
3-mei-19 Theater Gnaffel
4-mei-19 Het Nationale Theater
8-mei-19 Thomas Acda
9-mei-19 Het Groot Niet Te Vermijden
10-mei-19 Emilio Guzman
16-mei-19 Kom hier dat ik u kus
17-mei-19 Jan Rotband
18-mei-19 Thijs Kemperink
19-mei-19 The Bridges of Madison County
24-mei-19 Jeroen van Veen
25-mei-19 Legendary Albums Live Presenteert:
25-mei-19 Margriet Bolding
1-jun-19 Woodstock: One Night of Peace and Music