Wanneer het lastig wordt kun je 3 dingen doen. Bevriezen, vechten, vluchten of verschrikkelijk dom, eerst nadenken over de opties.
Om de moeilijke zaken in het leven te begrijpen moet je de dingen simpel bekijken. Want hard nadenken bestaat niet. Je snapt het of je snapt het niet (meteen). Nienke denkt niet, Nienke doet. En hoe ze het doet, daar moet je maar niet te veel over nadenken!
Website: Nienke Plas
+
+
= € 30,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
do 1 april 2027 Grote zaal
20:00 - 23:58 uur
Daan heeft zijn leven op orde. Voor zijn doen. Hij is niet meer zo depressief, komt ‘s ochtends zowaar zijn bed uit en schijnt zo nu en dan best gelukkig te zijn. Maar hoe doe je dat, gelukkig zijn?
Meer info »
Roué neemt onze dagelijkse zekerheden onder de loep, want wat vinden we eigenlijk nog vanzelfsprekend? Hij houdt het publiek een spiegel voor, maar wel eentje waar je vooral heel hard om moet lachen.
Meer info »