Welkom bij de reprise oftewel de tweede kans om bij mijn vierde show te zijn.
De recensies waren lovend, maar waarom dat gebruiken om jullie te overtuigen? Volg je eigen intuïtie en laat die dat voor je doen.
"In zijn nieuwe programma vertelt cabaretier Patrick Laureij hoe hij als veertiger en vader probeert zijn frustraties en woedeaanvallen te beteugelen. Dat resulteert in een kwetsbaar zelfportret." | ★★★★ NRC
Website: Patrick Laureij
Tekst en spel: Patrick Laureij
Techniek en regie: Thomas Laureij
Lichtontwerp: Jantje Geldof
+
+
= € 32,50
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
vr 4 december 2026 Grote zaal
20:00 uur
Kees richt zijn blik opnieuw op het onderwijs. Ja, alweer, maar dit keer écht. Want juist daar zie je hoe de wereld er over tien jaar uit zal zien. En eerlijk is eerlijk: dat betekent niet veel goeds.
Meer info »
BROTHERS is een spectaculaire en ontroerende voorstelling waarin de Ashton Brothers hun unieke wereld van acrobatiek, muziek, magie en broederschap tot leven brengen
Meer info »