Zangeres, pianist en songwriter Esther Groenenberg neemt in ‘Mooi alleen’ plaats achter de vleugel en voert je al zingend en vertellend mee naar haar wereld. Even weg uit het drukke dagelijkse leven.
Ze speelt haar eigen liedjes, nummers van haar EP ‘Ik heb het licht nog aan’ (met versies van liedjes van Daniël Lohues) en het mooiste werk van haar favoriete pianospelende artiesten, zoals Carole King, Nina Simone en Elton John. Esther vertelt achtergronden bij de muziek en verhalen over haar grappen die niet altijd goed vallen en over hoe het is om als optimist toch melancholische liedjes te willen schrijven. Dat maakt ‘Mooi alleen’ tot een ontwapenend en geestig programma, bomvol loepzuivere zang en ijzersterke liedjes. Een feest voor de oren en een zee van rust en lichtheid in woelige tijden.
Website: Esther Groenenberg
+
+
= € 22,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
vr 6 februari 2026 Kleine zaal
20:30 uur
Flip kwam als tiener al in aanraking met The Pogues en zijn liefde voor deze haast uit de tijd gezongen songs en Shane MacGowan is nooit verdwenen. Hij zingt zijn beste liedjes.
Meer info »
In dit theaterconcert speelt Tangarine de mooiste liedjes van familieleden uit meer dan 60 jaar popgeschiedenis: van The Kinks tot Bee Gees en van The Beach Boys tot Oasis, afgewisseld met eigen werk.
Meer info »