Twee jonge mensen zijn klaar met de werkelijkheid. Wat voor lol valt daar nou te beleven? Peace out, zij gaan online verder. F*ck die echte wereld, let's cruise in the zone. Of niet?
Ama Skam en Win You Love zijn hele dagen en nachten online: TikTok challenges, beauty trend vids, DIY tutorials, memes; samen urenlang cruisen door GTA6, met z’n tweetjes in de flow. In elk geval weg van IRL: die hele dictatoriale buitenwereld vol paniekerige ouders die je kamerdeur binnenvallen, uitgebluste leraren die nutteloze kennis willen inlepelen en een heel leger volwassenen dat je vooral laat zien HOE JE NIET WIL ZIJN. Ga je Ama en Win overtuigen terug te komen naar IRL, of ga je liever met ze mee?
De impact van nieuwe media en technologie op ons leven is ingrijpend. De Toneelmakerij maakte eerder twee voorstellingen over opgroeien in het digitale tijdperk: Snowflake (2019) en Rabbit Hole (2023). In Rabbit Hole experimenteerden we met een nieuwe vorm van directe digitale interactie. Met In Real Life zetten we een volgende stap in het produceren van innovatieve en gedurfde tech-voorstellingen.
Tekst: Artun Alaska Arasli, Joachim Robbrecht
Regie: Timothy de Gilde
Assistentie regie (stagiair): Isis van der Horst
Regie digitale wereld: Booi Kluiving
Dramaturgie: Paulien Geerlings, Nina van Tongeren
Unity Developer: Simon Duckham
Unity Artist: Artemis Bosch
Techniek: Hugo van der Veldt
Productie: Sanne Liebregts
Educatie: Lot Houtepen
Marketing: Selman Aqiqi, Lonneke Laurant, Irit Yosef
+
+
= € 15,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
do 19 maart 2026 Kleine zaal
20:30 uur
Twee stellen die bij elkaar komen om een vechtpartij tussen hun zoontjes te bespreken. Al snel escaleert het gesprek in een verbale slachtpartij waarin alle beschaving wegvalt.
Meer info »
Een vrouw vindt in haar brievenbus een envelop met daarin een brief van iemand die niet meer leeft. Ze neemt de brief mee op een korte reis die sowieso anders loopt dan gepland.
Meer info »