Marjolijn kennen we van haar eerdere, uitverkochte voorstellingen over paniek, piekeren en pillen. Haar eerlijke, droogkomische cabaret vol zelfspot is een genre op zich en trekt in heel Nederland volle zalen.
In deze voorstelling vraagt ze zich af waarom we het leven toch pas waarderen als er iemand dood is. Of ziek. Kan dat niet wat eerder? Moeten er eerst dooien vallen voordat we voelen dat we leven? Zwarte humor, gevoelige liedjes en schaamteloze verhalen; dat is Van Kooten ten voeten uit. Aan haar zal het niet liggen.
“Van Kooten etaleert geen glamour, evenmin pretenties. Ze verspreidt de kracht, de flair, de intonatie en de ambitie van een theaterpersoonlijkheid met doordacht relativeringsvermogen. Een heerlijk theatermens.” | Dagblad van het Noorden
Website: Marjolijn van Kooten
Tekst en spel: Marjolijn van Kooten
Regie: Tim Kamps
Fotograaf: buro RuSt + Benning & Gladkova
+
+
= € 22,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
wo 8 april 2026 Kleine zaal
20:30 uur
Ben je op zoek naar een avond vol humor, inspiratie en aspiratie? Dan is ‘Evolutie’ een absolute must-see! Laat je verrassen, inspireren en geniet van een fantastische avond vol humor en positiviteit.
Meer info »
Onze vrije samenleving wordt van alle kanten bedreigd. Er is nogal wat te verdedigen en daarom kiest Teun voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.
Meer info »