Sara is terug! Na vier jaar afwezigheid staat ze te popelen om weer het podium op te gaan. Een nieuwe voorstelling met de ingrediënten die we van Sara gewend zijn: vrolijke verhalen, scherpe humor en lieve liedjes.
Met een grote dosis zelfspot worden de onhandigheden van het leven aangekaart. Ongemakkelijke situaties gaan gepaard met een gezellige, sarcastische ondertoon nu ze boven de veertig is en vier jaar op de bank heeft gelegen.
Sara Kroos won voor haar vorige voorstelling Verte de Poelifinario, de prijs voor de beste voorstelling, in de categorie entertainment.
Website: Sara Kroos
Regie: Jessica Borst
Tekst: Sara Kroos
Muziek: Sara Kroos, Nathaniël van Veenen en Rutger Hoorn
Gitaar en bas: Nathaniël van Veenen
Drums: Rutger Hoorn
Licht & geluid: Martijn Nieuwenburg
Tourmanager: Marvin van der Krogt
Uitvoering decor: Martijn Nieuwenburg en Koos Glasbeek
Technische productie en geluidsontwerp: Martijn Nieuwenburg
Lichtontwerp: Wilfred Loopstra
Productie & management: De Keet BV
Met grote dank aan: Lichtwerk (Jacco Patist) en Erica & Aafje Segveld (decor)
Poster fotografie: Rogier Veldman
Ontwerp: Ruben van Nimwegen
Scènefoto’s: Rogier Veldman
Sara Kroos (1981, Wijngaarden) studeerde schrijven voor toneel aan de HKU Utrecht toen zij in 2000 de publieksprijs van het Leids Cabaret Festival won. Van 2001 tot 2003 stond Sara op de planken met haar eerste soloprogramma Honger. De voorstelling Lam volgde. Van 2004 tot 2006 was Sara onderdeel van het tv programma De Lama’s . In 2005 startte Sara met de tour van voorstelling Zoetgevooisd, waarmee zij in 2006 de Cabaretprijs Neerlands Hoop won. Van 2007 tot 2019 maakte Sara nog zeven voorstellingen; Bries, Boheems, Voor de leeuwen, Van jewelste, Doorgefokt, Zonder verdoving en Verte. Sara presenteerde van 2010 tot 2014 iedere week Sara op Zondag op Radio 2. In 2020 won zijn met haar voorstelling Verte de Poelifinario. Na vier jaar afwezigheid ging Sara in 2024 weer het podium op met Prikkelarme kermis. Een nieuwe voorstelling met de ingrediënten die we van Sara gewend zijn: vrolijke verhalen, scherpe humor en lieve liedjes.
''Sara Kroos laat je lachen én grijpt je naar de keel met haar kwetsbare verhaal in ‘Prikkelarme kermis.'' - ★★★★ de Volkskrant
+
+
= € 28,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
vr 10 oktober 2025 Grote zaal
20:00 uur
Daniël Arends speelt 2 verschillende voorstellingen op 1 avond. Show 1: 'High-Class Bitch' en Show 2: 'Had ik maar nooit zo aardig gedaan.'
Meer info »
Cabaretduo Yentl en de Boer gaat in hun gloednieuwe muzikale cabaretvoorstelling Rekhalzen op zoek naar hun vermogen om te dromen, in een tijd die op zijn minst onvoorspelbaar te noemen valt.
Meer info »