Tijdens 'De Avond van Sven Ratzke' duiken Orkest Phion en Sven Ratzke in de wereld van Bowie en de (klassieke) muzikale helden die hem hebben geïnspireerd.
Sven Ratzke is een rasechte entertainer en weet als geen ander hoe hij David Bowie moet neerzetten op het podium, maar dit keer komt hij met gloednieuwe arrangementen én een live symfonieorkest!
Het is een grote wens van Ratzke om samen met Orkest Phion op te treden. Alle hits komen voorbij: van 'Rock 'n Roll Suicide' tot 'Life on Mars' en natuurlijk 'Heroes'.
De mix met fantastische symfonische nummers laat je ervaren waar Bowie zijn inspiratie vandaan haalde.
De show is uniek, hartverwarmend, kleurrijk en zit vol passie. Kortom: Deze bijzondere combi mag jij als Bowie liefhebber of Sven Ratzke fan natuurlijk niet missen.
Website: Phion
+
+
= € 32,50
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
do 18 juni 2026 Grote zaal
20:00 uur
Penninckshuis
Een hit uit 1720 in een couturejasje: BREZZA herneemt Händels opera Rinaldo in een intieme bezetting van vijf. Ze presenteren de opera in zakformaat. Beleef oude muziek.
Meer info »
Phion brengt een theatraal concert vol Amerikaanse muziek met sopraan Elisabeth Hetherington; van Copland en Barber tot Billie Holiday en Stravinsky, onder leiding van Joana Carneiro.
Meer info »