Broers en zussen in alle soorten en maten! Kleine irritante zusjes, grote betuttelende broers, een oudere zus die alles mag, een lief babybroertje dat iedereen lief vindt. Komt dat zien! Tweelingen als twee druppels water, een enigst kind, een veel oudere halfbroer. Alle keus! Rowan kijkt z’n ogen uit. Vandaag mag hij zijn kleine broertje inruilen voor een nieuwe. Eindelijk is hij van dat jengelende joch af. Maar wie zal hij kiezen? En hoe weet hij of dat de beste keus is?
Siblings. Je houdt van ze, je wordt gek van ze! Je maakt ruzie met ze, je wil niet zonder ze. Je bent trots, je bent stikjaloers. Je lijkt op ze, je wil niet op ze lijken. Want van buiten lijk je misschien op elkaar, maar van binnen voel je je totaal verschillend.
De Sibling Show is een jazzy muziektheatervoorstelling over familie in alle soorten en maten. De acteurs Bart en Remco Sietsema & Simon en Hannah Boer zijn muzikale alleskunners én daarnaast broers en zussen. Hun persoonlijke verhalen worden vermengd met siblings uit bekende sprookjes en mythologieën: Hans & Grietje, Kaïn & Abel, Castor & Pollux, Tommie & Annika en vele anderen.
Website: Sonnevanck
Regie & tekst: Daniel van Klaveren
Spel, tekst en muziek: Bart Sietsema, Remco Sietsema, Simon Boer, Hannah Boer
Campagnebeeld: Benning&Gladkova
+
+
= € 15,00
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
zo 1 maart 2026 Kleine zaal
15:00 - 16:10 uur
Jeugdstorm begint als een feelgood avontuur over een vrolijk zomerkamp, maar als het nationaalsocialisme ten einde komt, blijkt de realiteit verwarrend en eenzaam. Geïnspireerd op Jojo Rabbit.
Meer info »
Stap aan boord en reis samen met een geweldige liveband langs de leukste en bekendste Beatles-liedjes in het Nederlands! De grootste Beatles-hits in een frisse en kindvriendelijk jasje.
Meer info »